nr 461 6257
Teservis
4 del, 1800-tal, porslin [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
450 kr |
tisdag 10 april 2007 kl 17:21:39
Tid |
Kund |
Bud |
300 kr
400 kr